Site Overlay

Co oferuje odzież motocyklowa Trilobite

Trilobite jest czeską marką odzieży motocyklowej. W swoich produktach stawia na funkcjonalność połączoną ze stylem umożliwiającym uzewnętrznienie swojej indywidualności. Co oferuje Trilobite?

Czym charakteryzuje się marka Trilobite

Marka produkuje zaawansowaną technologicznie odzież od 2012 roku. Opiera się na doświadczeniu motocyklowym pracujących w firmie specjalistów. Dzięki nim Trilobite dąży do tworzenia najbardziej technicznie zaawansowanych produktów w segmencie motocyklowym jednocześnie starając się wyznaczać nowe trendy. Projekty odzieży motocyklowej Trilobite posiadają nowoczesny wygląd zachowując najnowsze technologie i najlepszą ochronę, dzięki czemu mają trafiać do dużego grona motocyklistów. Firma posiada program zwrotów uszkodzonych podczas wypadków produktów i ich wymiany na nowe. Stawia w ten sposób na bezpieczeństwo swoich klientów przez ciągłe badanie i rozwój oferowanej odzieży.

Produkty motocyklowe Trilobite

Czeska marka najbardziej znana jest z produkowanych jeansów motocyklowych. Trilobite oferuje kilka kolekcji odzieży:

  • Heritage – kolekcję odzieży w stylu vintage,
  • Street & Travel – kolekcję odzieży do turystyki motocyklowej,
  • Urban – kolekcję dla miejskich motocyklistów,
  • Tech-Air Compatible – kolekcję kurtek stworzoną przy współpracy z Alpinestars kompatybilnych z poduszką powietrzną.

W swoich kolekcjach marka oferuje kurtki, kamizelki i spodnie motocyklowe. W swojej ofercie Trilobite posiada także akcesoria jak rękawiczki, a także serię odzieży dla kobiet.